Komunikační strategie

Komunikační strategie zahrnuje marketingovou komunikaci s obchodními partnery, širokou veřejností i komunikaci uvnitř firmy, dále pak strategické plánování a hodnocení účinnosti kampaní. Správně zvolená komunikace pomůže určit směr, kterým se chceme společně s Vámi ubírat.

Reklamní kampaně

Navrhujeme je vždy cíleně a s ohledem na potřeby klienta. Díky zkušenostem, které máme, Vám vybereme optimální média a navrhneme cílové skupiny tak, abychom dosáhli maximálního možného přínosu pro prezentovanou službu či výrobek.

Plánování a nákup médií

Využitím médií je možné oslovit tu správnou cílovou skupinu v obrovských měřítcích. My Vám zajistíme kompletní mediální plánování od počátečního plánu přes výrobu spotu nebo prezentace až po její umístění do vhodného média (rádio, televize, tisk, outdoor, internet, plošná elektronická reklama, sportovní a společenské akce apod.) Díky zkušenostem a dobrým vztahům s médii jsme schopni zajistit nejvýhodnější podmínky nákupu prostoru v různých médiích a reklamních ploch.

Grafické a DTP práce

Vytvoříme pro Vás jakékoliv grafické návrhy pro webové prezentace, tiskoviny, corporate identity atd. Zaručujeme kompletní počítačové zpracování předloh určených pro tisk (DTP). Data zpracujeme tak, aby byla snadno použitelná, archivovatelná a využitelná v aktuálních verzích většiny programů.

Webové stránky a microsites

Internetová prezentace je v dnešní době jedním z nepostradatelných marketingových nástrojů. Dokážeme Vám navrhnout moderní webovou prezentaci, díky níž můžete rychle a jednoduše informovat širokou veřejnost o čemkoli.

Propagační materiály a reklamní předměty

Navrhneme Vám nejvhodnější propagační materiály a předměty šité na míru. Propagační předměty jsou jednou z mnoha forem komunikace s okolím a forma poděkování za obchodní vztahy.

Corporate Identity

Firemní styl zahrnuje grafické řešení firemního loga a soubor pravidel, která určují použití loga v praxi - vizitky, dopisní papíry, obálky, maily, letáky, prospekty, katalogy, inzerce, webové prezentace. Smyslem korporátních tiskovin je udržet si stále stejnou identitu, neodchylovat se od kontinuálního vizuálního stylu. Díky profesionální práci našich grafiků jsme schopni Vám tuto službu zajistit v plném rozsahu od návrhu až po finální produkt.

­
:: copyright © 2012-2023 TANDEM COM, s. r. o., všechna práva vyhrazena ::
­

PF 2014

Milí přátelé, klienti a obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2014! Tým TANDEM COM

Liberecký kraj vydal novou publikaci mapující lanové...

Odbor dopravy Libereckého kraje vydal novou publikaci, mapující lanové dráhy v Libereckém kraji s názvem „Osobní lanové dráhy v Libereckém kraji“. Publikace vychází v pořadí jako čtvrtá z oblasti dopravy po publikacích Kolébka...

Liberecký kraj dětem – Den bez aut zakončil Týden...

Ve sportovním areálu Vesec v Liberci se v sobotu uskutečnila akce pro rodiny s dětmi Liberecký kraj dětem – Den bez aut, která uzavřela Týden bezpečnosti v Libereckém kraji.

­
designed by op graphic