­
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ SHOWROOMU CITROËN LIBEREC
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Slavnostní otevření showroomu Citroën Liberec

20. října 2010

Dne 20. října 2010 jsme pro vás slavnostně otevřeli nový showroom Citroën v Liberci. Pro významné klienty, obchodní partnery a vedení společnosti byl připraven tříhodinový program.

Součástí oficiální části programy bylo představení nového showroomu představiteli společnosti AUTO KP PLUS s.r.o., slavnostní přestřižení pásky a přípitek. Atmosféru s nádechem Francie vytvořily francouzské šansony z repertoáru Edith Piaf v podání Marie Kučerové v doprovodu kláves Vladimíra Jánského, degustace vín a sýrů a hosté měli také příležitost nechat se na památku zvěčnit karikaturistou.

­
:: copyright © 2012-2024 TANDEM COM, s. r. o., všechna práva vyhrazena ::
­

PF 2014

Milí přátelé, klienti a obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2014! Tým TANDEM COM

Liberecký kraj vydal novou publikaci mapující lanové...

Odbor dopravy Libereckého kraje vydal novou publikaci, mapující lanové dráhy v Libereckém kraji s názvem „Osobní lanové dráhy v Libereckém kraji“. Publikace vychází v pořadí jako čtvrtá z oblasti dopravy po publikacích Kolébka...

Liberecký kraj dětem – Den bez aut zakončil Týden...

Ve sportovním areálu Vesec v Liberci se v sobotu uskutečnila akce pro rodiny s dětmi Liberecký kraj dětem – Den bez aut, která uzavřela Týden bezpečnosti v Libereckém kraji.

­
designed by op graphic