Jde o marketingovou činnost, v jejímž středu stojí event. Neexistuje univerzální definice tohoto pojmu, ale nejvýstižněji je chápat event jako „zvláštní událost či výjimečný zážitek, který je prožíván všemi smyslovými orgány vybraných recipientů na určitém místě a slouží jako platforma pro firemní komunikaci.“ Společenské akce připravujeme pro své klienty tak, abychom dokázali upoutat pozornost cílové skupiny a udrželi tak například obchodní vztahy na přátelské úrovni.

Teambuilding

Teambuilding je zážitkový vzdělávací program, zaměřený na rozvoj těch kompetencí jednotlivých účastníků, které jsou klíčové pro účinnou týmovou spolupráci. Patří k nim například schopnost týmové komunikace, řešení problémů, empatie, schopnost poskytování podpory či rozdělení týmových rolí. Konkrétní cíle teambuildingového programu jsou stanovené na základě zmapování potřeb týmu, které probíhá v úzké spolupráci se zadavatelem. Teambuildingové programy (ať už ty outdoorové nebo indoorové) využívají prvků zážitkového vzdělávání. My Vám takovou akci navrhneme s ohledem na Vaše požadavky a zajistíme její kompletní organizaci.

­
:: copyright © 2012-2023 TANDEM COM, s. r. o., všechna práva vyhrazena ::
­

PF 2014

Milí přátelé, klienti a obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2014! Tým TANDEM COM

Liberecký kraj vydal novou publikaci mapující lanové...

Odbor dopravy Libereckého kraje vydal novou publikaci, mapující lanové dráhy v Libereckém kraji s názvem „Osobní lanové dráhy v Libereckém kraji“. Publikace vychází v pořadí jako čtvrtá z oblasti dopravy po publikacích Kolébka...

Liberecký kraj dětem – Den bez aut zakončil Týden...

Ve sportovním areálu Vesec v Liberci se v sobotu uskutečnila akce pro rodiny s dětmi Liberecký kraj dětem – Den bez aut, která uzavřela Týden bezpečnosti v Libereckém kraji.

­
designed by op graphic