­

Liberecký kraj dětem – Den bez aut zakončil Týden bezpečnosti v Libereckém kraji

23. září 2012

Ve sportovním areálu Vesec v Liberci se v sobotu uskutečnila akce pro rodiny s dětmi Liberecký kraj dětem – Den bez aut, která uzavřela Týden bezpečnosti v Libereckém kraji.

Náměstek hejtmana LK Martin Sepp, který ve Vesci spolu s náměstkem liberecké primátorky a jednatelem společnosti Korid LK Lukášem Martinem (oba ČSSD) Den bez aut zahajoval, zdůraznil v úvodu na význam obdobných programů zejména ve prospěch dětí.„Den bez aut ve Vesci byl vyvrcholením bezpečnostních akcí, které se konaly v mnoha místech po celém Libereckém kraji. Je dobře, že zábavnou formou děti získávají návyky a zkušenosti, jak se chovat v mnoha situacích silničního provozu, a jak případné nebezpečí řešit,“ řekl mimo jiné Martin Sepp.

Byl to den plný zábavy, ale i poučení jak se bezpečně chovat v dopravním prostředí. Například Tým silniční bezpečnosti Libereckého kraje připravil dopravní hřiště. Stánky s mnoha aktivitami připravily všechny složky Integrovaného záchranného systému LK, stejně jako Horská služba, Vojenská policie a Český červený kříž. Pro podporu akce se podařilo získat několik mediálních partnerů, hlavním mediálním partnerem se stala TV NOVA a TN.cz.

Pro rodiny s dětmi a děti z mnoha dětských domovů v Libereckém kraji vystoupily dětské taneční skupiny, Dáda Patrasová, Maxim Turbulenc, Kroky Michala Davida, Vlasta Horváth s kapelou a spousta dalších umělců. Sportovní fanoušci využili autogramiádu hráčů FC Slovan Liberec, Bílých Tygrů Liberec a vystoupení karatistů a judistů..
Výhodou akce byla doprava zdarma z depa MHD do areálu historickým autobusem, takže rodiče houfně využili výjimečné možnosti a tentokrát nechali auta doma.

­
:: copyright © 2012-2024 TANDEM COM, s. r. o., všechna práva vyhrazena ::
­

PF 2014

Milí přátelé, klienti a obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2014! Tým TANDEM COM

Liberecký kraj vydal novou publikaci mapující lanové...

Odbor dopravy Libereckého kraje vydal novou publikaci, mapující lanové dráhy v Libereckém kraji s názvem „Osobní lanové dráhy v Libereckém kraji“. Publikace vychází v pořadí jako čtvrtá z oblasti dopravy po publikacích Kolébka...

Liberecký kraj dětem – Den bez aut zakončil Týden...

Ve sportovním areálu Vesec v Liberci se v sobotu uskutečnila akce pro rodiny s dětmi Liberecký kraj dětem – Den bez aut, která uzavřela Týden bezpečnosti v Libereckém kraji.

­
designed by op graphic