­

O společnosti

Společnost TANDEM COM, s.r.o. byla založena v roce 2007 se specializací na integrovanou marketingovou komunikaci. Tým společnosti je tvořen spolupracovníky, kteří mají teoretické, ale především dlouholeté praktické zkušenosti v oboru.

Proč s námi?

  • Do projektů promítáme zkušenosti, nové trendy, postupy a ideje! Děláme vše proto, aby každý projekt dosáhl vytýčených cílů.
  • Výsledky práce opíráme o náš zkušený tým. Každý z členů je připraven pomoci projektu tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku.
  • Příprava a realizace projektů podléhá etickým pravidlům práce v PR a marketingu. Přebíráme maximální odpovědnost za realizaci a výsledky práce.

Prioritou naší práce jsou efektivní marketingová řešení a kreativita, vytvářené na základě analyzovaných dat, zkušeností a know-how. Naší vizí je pomáhat všem našim klientům v růstu jejich podnikání, ať už tento růst chápeme v hodnotě nárůstů výnosů, zisku nebo ve zvýšení známosti značky a budování dobrého jména společnosti u zákazníků nebo široké veřejnosti.

­
:: copyright © 2012-2023 TANDEM COM, s. r. o., všechna práva vyhrazena ::
­

PF 2014

Milí přátelé, klienti a obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2014! Tým TANDEM COM

Liberecký kraj vydal novou publikaci mapující lanové...

Odbor dopravy Libereckého kraje vydal novou publikaci, mapující lanové dráhy v Libereckém kraji s názvem „Osobní lanové dráhy v Libereckém kraji“. Publikace vychází v pořadí jako čtvrtá z oblasti dopravy po publikacích Kolébka...

Liberecký kraj dětem – Den bez aut zakončil Týden...

Ve sportovním areálu Vesec v Liberci se v sobotu uskutečnila akce pro rodiny s dětmi Liberecký kraj dětem – Den bez aut, která uzavřela Týden bezpečnosti v Libereckém kraji.

­
designed by op graphic